Вправа 1. Виявити помилки в стилістичному використанні однорідних членів речення, інші хиби. Виправити текст. 1. Переповнені гордості за такого президента, громадяни бажають йому терпіння та натхнення у служінні такому невдячно...

Вправа 1. Виявити помилки в стилістичному використанні однорідних членів речення, інші хиби. Виправити текст. 1. Переповнені гордості за такого президента, громадяни бажають йому терпіння та натхнення у служінні такому невдячному, але все ж своєму народу, авторитету серед українців, їх розуміння правильності його добродійної діяльності, творчих перемог. 2. Міністерство зобов’язало загальноосвітні школи перейти на вивчення іноземної з другого, а не п’ятого класу. 3. Мало хто з письмешшків має власну веб-сторінку і навіть не розуміє, що бодай таким чином може завоювати серця читачів, не чекаючи роками на безгонорарну книжку з мізерним накладом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Переповнена гордість; 2 ...дало наказ.