Вправа76 Розлянь малюнок.На ньому зображено сценку з відомої гри.Як вона називається? Склади й запиши інструкцію до цієї гри.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гра називається " Гуси Лебеді" В гру грає група дітей. На одній стороні майданчіка стає "Мама гусиня". Навпроти неі діти гусенята. Сірий вовк розташовується збоку. Гра розпочинається: Мама:-Гуси-гуси! Діти:- Га-га-га! Мама:-істи хочете? Діти:- Да-да-да! Мама:-Хліба змаслом? Діти:- Ні-ні-ні! Мама:-А цукерок? Діти Да-да-да! Мама:-Так летіть! Діти:- Ми не можемо! Сірий вовк за горою, не пускає нас додому! Мама:-Ви летіть, тільки крила бережіть! Діти починаютьбігти доМамі-гусині, а сірий вовкшвидко ловитьдітей гусенят. Той когопіймаєвовк стає вовком,а вовк гусенятком. Гра продовжується.