VПравильно пояснено значення фразеологічного звороту блоха на аркані в рядку: А. невеличка річ; Б. хто-небудь легко дістає, здійснює щось; В. нічого немає, пусто; Г. п

VПравильно пояснено значення фразеологічного звороту блоха на аркані в рядку: А. невеличка річ; Б. хто-небудь легко дістає, здійснює щось; В. нічого немає, пусто; Г. п рихована небезпека; Д. підступна людина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это значит, что ничего нет, пусто, денег вовсе нет. Значит нам подходит третий вариант