Враховуючи розподілення хімічних елементів в періодичній системі. Вказати, чи зміняться періодично наступні властивості елементів зі збільшенням порядкового номеру: а) максимальна властивість; б) металічні властивості; в) мас...

Враховуючи розподілення хімічних елементів в періодичній системі. Вказати, чи зміняться періодично наступні властивості елементів зі збільшенням порядкового номеру: а) максимальна властивість; б) металічні властивості; в) маса атому; г) загальна кількість електронів в атомі; д) число електронів на зовнішньому рівні; е) температура плавлення простих речовин.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а.ні б.так в.так г.так д.так е.ні