Все-із доброго чи злого- починається з малого. Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб-з маленької зернини, дощ-із чистої краплини. Проганяй мерщій дрімоту і рукам давай роботу. Знайти в тексті прикметники,виз...
Все-із доброго чи злого- починається з малого. Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб-з маленької зернини, дощ-із чистої краплини. Проганяй мерщій дрімоту і рукам давай роботу. Знайти в тексті прикметники,визначити їх відмінок,познач скорочено. 3 Знайти в тексті прикметники-антоніми. 4 Порівняти написання виділених слів та іх вимову
Ответ(ы) на вопрос:
доброго, злого, из маленького,из чистой, с малого
доброго( Р.в) злого(Р.в) малого(Р.в) маленької(Р.в) чистої (Р.В) антонимы - доброго-злого