Всем привет помогите пожалуйста,мне нужно слово Оқушы разобрать по біз,Сендер,Сіздер,Олар,Мен Сен Сіз Ол

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
біз оқушымыз сендер оқушыларсыңдар сіздер оқушыларсыздар олар оқушылар мен оқушымын  сен оқушысың сіз оқушысыз ол оқушы
Гость
Мен окушымын Сен окушысын Сиз окушысыз Ол окушы Биз окушымыз Сендер окушысындар Сиздер окушысыздар Олар окушылар