Встановіть послідовність процесів для здійснення перетворення целюлози в естер(етилетаноат):1)естерифікація 2)гідроліз 3)часткове окиснення 4)спиртове бродіння Та запишіть рівняння реакцій.

Встановіть послідовність процесів для здійснення перетворення целюлози в естер(етилетаноат): 1)естерифікація 2)гідроліз 3)часткове окиснення 4)спиртове бродіння Та запишіть рівняння реакцій.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В скобках условия 1) Гидролиз (C6H10O5)n+ (n-1)---> nC6H12O6  (t, H2SO4(к)) 2) Cпиртовое брожение: C6H12O6--->  2C2H5OH+2CO2 (дрожжи,ферменты) 3) Частичное окисление: C2H5OH+ O2---> CH3-COOH+H2O (t, Cu) 4) Эстерификация: CH3-COOH+C2H5OH--->  CH3-CO-O-C2H5 (нагревание,кислая среда)