Встановіть відповідність між біологічними системами та їх ознаками: А) Віруси Б) Віроїди В) Пріони Г) Бактерії 1 - місять нуклеоїд 2 - скл. лише з білкової молекули 3 - містять молекулу нуклеїнової кислоти і білки 4 - містять я...

Встановіть відповідність між біологічними системами та їх ознаками: А) Віруси Б) Віроїди В) Пріони Г) Бактерії 1 - місять нуклеоїд 2 - скл. лише з білкової молекули 3 - містять молекулу нуклеїнової кислоти і білки 4 - містять ядро 5 - скл. лише з нуклеїнової молекули
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) 5 А) 3 В) 2 Б) 1 якщо я вам допоміг ,то ви можете нажати на кнопку "дякую"