Встановити відповідність: Типи схрещування - Варіанти розщеплення за фенотипом А. АА х аа 1. 1:1 Б. Аа х аа 2. 1:2: 1 В. Аа х Аа 3. Розщеплення не спостерігається 4. 3:1 Види мутагенів - Приклади А. хімічні 1. ул...

Встановити відповідність: Типи схрещування - Варіанти розщеплення за фенотипом А. АА х аа 1. 1:1 Б. Аа х аа 2. 1:2: 1 В. Аа х Аа 3. Розщеплення не спостерігається 4. 3:1 Види мутагенів - Приклади А. хімічні 1. ультрафіолетові промені Б. фізичні 2. мобільні групи нуклеотидів, здатні переміщуватися у межі хромосоми В. біологічні 3. віруси 4.іприт Зародкові листки - Органи та структури А. ектодерма 1. печінка Б. ентодерма 2. серцевий м’яз В. мезодерма 3. нервова трубка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Типи схрещування... А 3 Б 1 В 2 Види мутагенів... А 4 Б 1 В 3 Зародкові листки... А 3 Б 1 В 2