Вставь в пропуски вопросительные слова Who,What, What colour, Where, When,Why,How, How many, How Much

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who What Where When What colour How many Who How How much Where Who How Where When What colour Where What colour Who How many What When How much Who Why Where What colour When How many What How much Why Who Where What colour Where When What