Вставить артикли a / an !  Пример : a writter letter слова : a / an playing boy a / an running srotsman a / an opened window a / an singing girl a / an flying bird a / an built house a / an falling chair a / an decorated room

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a playing boy a running srotsman an opened window a singing girl a flying bird a built house a falling chair a decorated room
Гость