Вставить букви Від..авна, дерев ян..ий, бджолин..ий, без..захистний, електрон..ний, кін..ий, під..аватися, годин..ик, закордон..ий ,від..зеркалення, роз..броїти, спорт..овари, розріс..я.
Ответ(ы) на вопрос:
Віддавна, дерев" яний, бджолиний, беззахисний, електронний, кінний, піддаватися, годинник, закордонний ,віддзеркалення, роззброїти, спорттовари, розрісся.
Віддавна дерев*яний,бджолиний,електронний,кінний,піддаватись,годинник,закордонний,відзеркалення,розброїти,спортовари,розрісся