Вставить глагол в скобках Present Simple Tens: He (to do) his morning exercises every day. She (to speak) German. I olways

Вставить глагол в скобках Present Simple Tens: He (to do) his morning exercises every day. She (to speak) German. I olways(to invite)my friends to my birthday party. Colin ( not to read) a lot. We (not to do) for a walk e every day За ранее спасибо!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He to does his morning exercises every day. She to speaks German. I olways to invite my friends to my birthday party. Colin isn't to read a lot. We aren't to do for a walk every day