вставить пропущенные словаi ... a boythey ... birdsyou ... a girlshe ...my motherwe ... boysit ... a dogyou ... girls

 вставить пропущенные слова i ... a boy they ... birds you ... a girl she ...my mother we ... boys it ... a dog you ... girls
Гость
Am are is is are is are