Вставить пропущеные слова:маленьких зверанят гадавали у заапарку разам,на вяликай пляцоуцы яны бегали адна за адным,дурэли,забаулялися,Каго тольки тут не было!И...,.... медзведзяняты,и ...,...., з вострыми мордачками лисинятки,...

Вставить пропущеные слова:маленьких зверанят гадавали у заапарку разам,на вяликай пляцоуцы яны бегали адна за адным,дурэли,забаулялися,Каго тольки тут не было!И...,.... медзведзяняты,и ...,...., з вострыми мордачками лисинятки,и ....,.... ваучаняты. ХИТРЫЯ,ЗЛЫЯ,НЕПАВАРОТЛИВЫЯ,КАЛМАТЫЯ,НИПАСЕДЛИВЫЯ,АСТЯРОЖНЫЯ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
маленьких зверанят гадавали у заапарку разам,на вяликай пляцоуцы яны бегали адна за адным,дурэли,забаулялися,Каго тольки тут не было!И непаваротлівыя, калматыя медзведзяняты,и хітрыя, асцярожныя, з вострыми мордачками лисинятки,и злыя, непаседлівыя ваучаняты.