Вставить замість крапок пропущену букву е(є), або и(ї) Мар..те, лет..те, вантаж..ш, тягн..ш, колиш..мо, перебор..те, ірж..мо, крич..те, жен..мо, кле..те, мел..мо, регоч..те, притул..мо, майстру..ш, город..мо, перепрошу..мо, роз...
Вставить замість крапок пропущену букву е(є), або и(ї)
Мар..те, лет..те, вантаж..ш, тягн..ш, колиш..мо, перебор..те, ірж..мо, крич..те, жен..мо, кле..те, мел..мо, регоч..те, притул..мо, майстру..ш, город..мо, перепрошу..мо, рознос..мо, раді..ш, полет..мо.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
марите, летите, вантажиш, тягнеш, колишемо, переборите.іржемо, кричите, женемо, клеїте, регочете, притулимо, майструєш