Вставити потрібні літери написати перевірні слова визначити корінь. М..довий, з..?

Вставити потрібні літери написати перевірні слова визначити корінь. М..довий, з..??а, в..сна,ст..повий, с..ло, в..селий. Визначити граматичну основу речення другорядні члени. хлопчик народився в Києві. Київ стоїть на берегах Дніпра. Поділити слово для переносу Маленький, знання. Дібрати 2-3 слова до схем розібрати за будовою (Корінь ,суфікс, нульове закінчення) (корінь закінчення)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Медовий,мед.медом,(корiнь мед),зима,зимовий,зимно,(кор.зим).степовий,степ,степом(кор.степ),село,селом,села(кор.сел),веселий,весело,веселити,(кор.весел)