Вставляючи пропущенi букви запишiть прислiвья i приказки в такiй послiдовностi :а)двоскладнi речення;б)узагальнено-особовi;в)безособовi. 1)Гiсть прийде на хвилю а бачить на милю. 2)Видно птаха по польоту. 3)Серцю не пiдкажешь. ...

Вставляючи пропущенi букви запишiть прислiвья i приказки в такiй послiдовностi :а)двоскладнi речення;б)узагальнено-особовi;в)безособовi. 1)Гiсть прийде на хвилю а бачить на милю. 2)Видно птаха по польоту. 3)Серцю не пiдкажешь. 4)За грошi не купиш нi батька нi матерi нi родини. 5)Вiк звiкувати -не в гостях побувати. 6)Двiчi молодим не бути. 7)Без здоровья нема щастя. 8)Менше говори-бiльше почуеш. 9)Добра книжка кожну голову на привильну дорогу направить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) Гiсть прийде на хвилю, а бачить на милю. Вiк звiкувати - не в гостях побувати. Добра книжка кожну голову на привильну дорогу направить. б)  Серцю не пiдкажеш. За грошi не купиш нi батька, нi матерi, нi родини. Менше говори- бiльше почуєш.   в) Видно птаха по польоту. Двiчi молодим не бути. Без здоров"я нема щастя.