Вставьте нужные словаКыста кун салкындайды,адамдар калай киынеды?Адамдар жылы киынеды.Басына не киеды?Басына.....тымак киеды.Ал аягына не киеды?Адамдар аягына не киеды?Адамдар аягына...... етык ( ...бэтенке) киеды.Мойнына не та...

Вставьте нужные слова Кыста кун салкындайды,адамдар калай киынеды? Адамдар жылы киынеды. Басына не киеды? Басына.....тымак киеды. Ал аягына не киеды? Адамдар аягына не киеды? Адамдар аягына...... етык ( ...бэтенке) киеды. Мойнына не тагады? Мойнына...шарф тагады. Адамдар пустыне не киеды? Адамдар пустыне не киеды? Адамдар устыне....тон( пальто) киеды? На завтра нужно помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Жылы 2.Тымак 3.Етік 4.Шарф 5.Тон