Вставьте Past Simple or Present Perfect 1) Julie ........(you/ever/drive) a car? No, but I .......(drive) a tractor Where .......(you/drive) it? I ....(drive) it on my uncle's farm 2) Bobbie......(you/ever/see) a ghost? No, bu...

Вставьте Past Simple or Present Perfect 1) Julie ........(you/ever/drive) a car? No, but I .......(drive) a tractor Where .......(you/drive) it? I ....(drive) it on my uncle's farm 2) Bobbie......(you/ever/see) a ghost? No, but I .....(see) UFO Where.....(you/see) it? I....(see) it in a field
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. have you ever drove drove did you drove drove 2. have you ever seen saw did you saw saw