ВСТАВЬТЕ ПРАВИЛЬНО БУКВЫ Бері ка. стру ка, кі тистий, ми тіти, поле шення,ко ьба, хо ьба, ні тик,фу бол,бри ки, мабу ь,я би ,мере тити

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
берізка, стружка(?WTF),кістистий,миготіти,полепшення,коньба,ходьба,ні?тик,футбол,бризки,мабуТь,я би (що я би???) мерехтіти(мог і все написати на українській мові.... )
Гость
берізка, стружка, кістистий, мигтіти, полегшення, косьба, ходьба, нігтик, футбол, бризки, мабуть, якби, мерехтіти.