Вставьте правильные слова , написать чисто главные члены предложения пожалуйста: 1)музыка кабинетінде хор сабақты (ылғи,аса) қызығушылықпен өтеді. 2)оқушылар хор сабақтарын (өте,нағыз,ең) ұнатады. 3)Репертуарды музыка жетекшісі...

Вставьте правильные слова , написать чисто главные члены предложения пожалуйста: 1)музыка кабинетінде хор сабақты (ылғи,аса) қызығушылықпен өтеді. 2)оқушылар хор сабақтарын (өте,нағыз,ең) ұнатады. 3)Репертуарды музыка жетекшісі (айрықша,аса) бағалайды. 4)Хормен өлең айту адамның рухани өсуіне (айрықша,ең) мүмкіндік туғызады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 аса 2 өте 3 айрықша 4 айрықша
Гость
1. ылги 2. оте 3. айрыкша 4. айрыкша