Вставте пропущені у тексті слова і словосполучення. Клітина- цілісна і складна ************ система. Це найдрібніша ************ одиниця організму. Найважливіші частини клітини: ядро з ядерцем, *********************************...

Вставте пропущені у тексті слова і словосполучення. Клітина- цілісна і складна ************ система. Це найдрібніша ************ одиниця організму. Найважливіші частини клітини: ядро з ядерцем, ******************************************************************************. На відміну від рослинних клітин , у клітинах тварин відсутні ****************************************************.   Место звёздочек вставить слова.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) жива система 2) СТРУКТУРНА одиниця 3)рибосоми, ЕПС, мітохондрії 3) Вакуолі і пластиди