Вставте пропущенные буквы в предложение У н..зинах у кам`янiй непорушностi пiдпр..рали небо гостроверхi к..париси , а мiж ними куч..рявилися садки,з яких виз..рали хатини в ч.рвоних ч..репичних .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У низинах у кам`янiй непорушностi пiдпирали небо гостроверхi кипариси , а мiж ними кучерявилися садки,з яких визирали хатини в червоних черепичних .
Гость
У низинах у кам`янiй непорушностi пiдпирали небо гостроверхi кипариси , а мiж ними кучерявилися садки,з яких визирали хатини в червоних черепичних