Вставте пропущенные слова:Who's that girl?What's ... name?That is Jack's guitar.It's ... guitar.Mum,can I ask ... something?Patty is pretty. ... eye are big and blue.I am here.Look at ... !Did you call them?I think ... car is i...

Вставте пропущенные слова: Who's that girl?What's ... name? That is Jack's guitar.It's ... guitar. Mum,can I ask ... something? Patty is pretty. ... eye are big and blue. I am here.Look at ... ! Did you call them?I think ... car is in front of the house. Помогите, пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
............ her his you her me their
Гость
her his you her me their Надеюсь, всё верно (: