Вставте пропуски^ 1 Can I have an ... juice Heve you are ... else A pound,... 2 Have you got .... for a Have you got a ...? I see ... Anythings else?
Вставте пропуски^
1 Can I have an ... juice
Heve you are ... else&
A pound,...
2 Have you got .... for a
Have you got a ...?
I see ... Anythings else?
1 Can I have an apple juice
Here you are (у вас ошибка в написание)
Больше не знаю, может фото прикрепите?