Вставьте слова.This__________ is my friend.Her name is Liz.She is ____________.She likes to play ____________ and _________.Liz can __________ and __________ very well.She cant play __________ but she want to play it very much.
Вставьте слова.
This__________ is my friend.
Her name is Liz.
She is ____________.
She likes to play ____________ and _________.
Liz can __________ and __________ very well.
She cant play __________ but she want to play it very much.
Ответ(ы) на вопрос:
ето надо свои слова придумать?
Это__________ мой друг.Ее зовут Лиз.Она ____________.Она любит играть ____________ и _________.Лиз может __________ и __________ очень хорошо.Она не может играть __________ но она хочет, чтобы воспроизвести его очень много.