Вставьте слова.This__________ is my friend.Her name is Liz.She is ____________.She likes to play ____________ and _________.Liz can __________ and __________ very well.She cant play  __________ but she want to play it very much.

Вставьте слова. This__________ is my friend. Her name is Liz. She is ____________. She likes to play ____________ and _________. Liz can __________ and __________ very well. She cant play  __________ but she want to play it very much.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ето надо свои слова придумать?
Гость
Это__________ мой друг.Ее зовут Лиз.Она ____________.Она любит играть ____________ и _________.Лиз может __________ и __________ очень хорошо.Она не может играть __________ но она хочет, чтобы воспроизвести его очень много.