Вставте в скобках нужное сдово по укр. Андрію, надішли,будь ласка,зі (свій) мобільного смс-повідомлення (моя) сестрі про, те, що я затримуюсь на 10 хвилин. Нехай чекає (я) біл

Вставте в скобках нужное сдово по укр. Андрію, надішли,будь ласка,зі (свій) мобільного смс-повідомлення (моя) сестрі про, те, що я затримуюсь на 10 хвилин. Нехай чекає (я) біл я (наш) будинку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Андрію, надішли,будь ласка,зі свого мобільного смс-повідомлення моїй сестрі про, те, що я затримуюсь на 10 хвилин. Нехай чекає мене біля нашого будинку. *У мене вийшло так само*