Введіть у речення пароніми: Адресат-адресант; у лінійку- у колонку; початок- фінал; довільний- взначений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адресант написав адресату лист з проханням нелізти в це діло. Я купала 2 зошита у лінійку на 24 аркуша.Укожну колонку потрібно занести по одній цифрі. Початок матчу наступить о 18.00.У фінал вийде 9 команд.У цьому прикладі потрібно ввести довільний член.Взначений код у листі не відповідає дійсності.
Гость
Адресант написав адресату лист з проханням нелізти в це діло. Я купила 2 зошита у лінійку на 24 аркуша.У кожну колонку потрібно занести по одній цифрі. Початок матчу наступить о 18.00.У фінал вийде 9 команд.У цьому прикладі потрібно ввести довільний член.Взначений код у листі не відповідає дійсності.