ВВставьте пожалуйста нужное слово! ! 1) Brave or good people : h _ _ _ _ _ 2) To do something bad to a person: h _
ВВставьте пожалуйста нужное слово! !
1) Brave or good people :
h _ _ _ _ _
2) To do something bad to a person:
h __ _
3) The bad person in a film, play or book:
v _ _ _ _ _ _
4) Things that happen:
e _ _ _ _ _
5) The last things :
f _ _ _ _
Гость
1. heroes
2. harm
3. villain
4. events
5. final