Вы любите собирать грибы в сентябре?Посмотри! Это известный музыкант! Ты узнаешь его?Давайте посетим музей этого известного писателя.Вчера мы узнали о знаменитых художниках на уроке искусства.Иван Павлов был известным российски...

Вы любите собирать грибы в сентябре? Посмотри! Это известный музыкант! Ты узнаешь его? Давайте посетим музей этого известного писателя. Вчера мы узнали о знаменитых художниках на уроке искусства. Иван Павлов был известным российским учёным.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do you like to gather mushrooms in September? Look! It's a famous musician! Do you recognize him? Let's visit a museum of this famous writer. Yesterday we learnt about famous artists at the art lesson. Ivan Pavlov was a famous russian scientist
Гость
Do you like gathering mushrooms in September? Look! It's a famous musician! Do you recognize him? Let's visit this famous writer's museum. Yesterday we learnt about famous artists at the art lesson. Ivan Pavlov was a famous Russian scientist.