Вы находитесь в отпуске в Англии. Написать электронное письмо другу (50-60 слов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I do not know how to write a letter correctly. I will write the basic information about it ------------------------------------------------------------------------------------ Hello, my dear friend. I am writing this letter from Manchester! You may be ask me, how I am appeared here. I got long vacation! I checked that city because there is Manchester United - my favorite team ever Sorry for short letter, friend. See you in Russia!