Выбери из рамочек нужные слова и вставь в предложения Mike.... a pupil Liz....got a frend Sally They....not frends I....not a doktor Слова:am,...

Выбери из рамочек нужные слова и вставь в предложения Mike.... a pupil Liz....got a frend Sally They....not frends I....not a doktor Слова:am,...выбери из рамочек нужные слова и вставь в предложения Mike.... a pupil Liz....got a frend Sally They....not frends I....not a doktor Слова:am,are,is,has.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mike is a pupil Liz has got friend Sally They are not friends I am not a doctor