Выбери правильное слово .Напиши слово.Alice didnt ... Tom and Tim at the party слова для выбора 1see 2saw 3sees.Where does she ... ? - In the park. слова для выбора 1skates 2skate 3skated.

Выбери правильное слово .Напиши слово. Alice didnt ... Tom and Tim at the party слова для выбора 1see 2saw 3sees. Where does she ... ? - In the park. слова для выбора 1skates 2skate 3skated.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Alice didn't see Tom and Tim at the party. Where does she skate? - In the park.