Выбери правильный конец стиха Little boy, little boy ? Down by the tree ! I like the bird house You're making for ___ 1) me 2)him 3)her 4)the cat

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Little boy, little boy? Down by the tree! I like the bird house You're making for me
Гость
Little boy, little boy ? Down by the tree ! I like the bird house You're making for me