ВЫБЕРИТЕ ЛИШНЕЕ СЛОВО В КАЖДОМ : 1 СТОЛБ - ENGLAND GERMAN SPANISH FRENCH..... 2 СТОЛБ MATHS PE SCIENCE UK 3 СТОЛБ - YEAR MONTH MILION DAY ....4 СТОЛБ - FIRST TENTH NEXT TWELFTH

Гость
1)Spanish 2)UK 3)Milion 4)Next