Выберите правельный ответ!!! 1)Oh no! ihaven't got_ money to buy this CD. A enought B a lot of C too much 2)_ your brother really look like Tom Cruise? A has B does C is 3)Do you think Brad Pitt is as good-looking_ Leonardo di ...

Выберите правельный ответ!!! 1)Oh no! ihaven't got_ money to buy this CD. A enought B a lot of C too much 2)_ your brother really look like Tom Cruise? A has B does C is 3)Do you think Brad Pitt is as good-looking_ Leonardo di Caprio? A then B to C as
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) enough 2) does 3) as
Гость
1 - a (enough) 2 - b 3 - c