Выберите соответствующий ответ на вопрос: - Who carriers out a landscape project? a) Designers, sailors, builders, psychologists carry out a landscape project b) Designers, agronomists, builders, psychologists carry out a lands...

Выберите соответствующий ответ на вопрос: - Who carriers out a landscape project? a) Designers, sailors, builders, psychologists carry out a landscape project b) Designers, agronomists, builders, psychologists carry out a landscape project c) Designers, sailors, workers, psychologists carry out a landscape project d) Designers, agronomists, builders, psychologists carry out a landscape project
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ под буквой b)..