Выберы словосполучення,в якому прикметнык ужыто в переносному значенни. А)гостра пылка Б)гостре слово В)гострый ниж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у переносному значенні вжито гостре слово
Гость
в переносному значенні вжито пункт Б тобто гостре слово. тому що гостра пилка це пряме значення пункт а вичеркуємо пункт бпереносне значення                  якщо допоміг то стате плюс якщо ні міну +  -