Выбрать нужные слова,вставить  их,что бы получился диалог.of course,with us,with great,pleasure,I don't know,I'm sorry.-Can you play hide-and-seek?-______________ ___________,I can.-Do you want to play_____ _____?-Oh,yes,____ _...

Выбрать нужные слова,вставить  их,что бы получился диалог. of course, with us, with great, pleasure, I don't know, I'm sorry. -Can you play hide-and-seek? -______________ ___________,I can. -Do you want to play_____ _____? -Oh,yes,____ _____ _____. -Does your friend like to play basketball? -____ ______, ____ ____ ______.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) of course 2) with us