ВЫДЕЛИТЬ СЛОВА В КАЖДОЙ СТРОЧКЕ, КОТОРЫЕ ЧИТАЮТСЯ ПО ОДНОМУ И ТОМУ ЖЕ ПРАВИЛУ: 1) HELP SHE PET HEN 2) HUGE LUNCH DUKE COSTUME 3) HURLY-BURLY NURSE PUPPET THURSDAY 4) MEAL CHEESE FREE SET 5) COMPUTER CUT PLUM BUTTER 6) SUMMER PU...

ВЫДЕЛИТЬ СЛОВА В КАЖДОЙ СТРОЧКЕ, КОТОРЫЕ ЧИТАЮТСЯ ПО ОДНОМУ И ТОМУ ЖЕ ПРАВИЛУ: 1) HELP SHE PET HEN  2) HUGE LUNCH DUKE COSTUME  3) HURLY-BURLY NURSE PUPPET THURSDAY 4) MEAL CHEESE FREE SET 5) COMPUTER CUT PLUM BUTTER  6) SUMMER PUMPKIN CUTE FUNNY 7) BEE LEAF SEE FED 8) MESS ME CHESS PEN
Гость
help,pet,hen huge,duke,costume hurly-burly,nurse,Thursday meal,cheese,free cut,plum,butter summer,pumpkin,funny bee,leaf,see mess,chees