"выясните дополнительные подробности": полностью запишите по-английски вопрос, начало которого дано по-русски 1. I never buy clothes in the market. - А где...? 2.I like bright colours.-Какие...? 3.I don`t buy diamonds.-А кто......

"выясните дополнительные подробности": полностью запишите по-английски вопрос, начало которого дано по-русски 1. I never buy clothes in the market. - А где...? 2.I like bright colours.-Какие...? 3.I don`t buy diamonds.-А кто...? 4.These are my cousins.-Сколько им лет? 5.I can`t talk to you now.-А когда...?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Where you buy your clothes? 2)What bright colours do you like? 3)Who is buy diamonds 4)How many old your cousins? 5)When you can talk with me?