"Вызначити види речення" 1. Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть. 2. Немає часу на по- разку. 3. Шляхи прощальні – перша скрипка печалі. 4. Чужі прихо- дять в час твоїх щедрот, а я прийшла у час твойого смутку. 5. Світку м...

"Вызначити види речення" 1. Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть. 2. Немає часу на по- разку. 3. Шляхи прощальні – перша скрипка печалі. 4. Чужі прихо- дять в час твоїх щедрот, а я прийшла у час твойого смутку. 5. Світку мій білий, яке тут роздолля! 6. Смуток нащадків – як танець бджоли. 7. Хай буде все небачене побачено. 8. Ми вже як тіні на своїй землі (З тв. Л. Костенко ).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Двоскладове . 2. Односкладове. 3. Односкладове. 4. Двоскладове. 5. Односкладове. 6. Двоскладове. 7. Односкладове. 8. Односкладове.