Walk,walk in the forest.l like in the forest with my dog.fish,drink,river,water,ablue river.We can't swim in the river, and the animals can't drink the water:it is dirty.meat,people,nice people.The people at my school are very ...

Walk,walk in the forest.l like in the forest with my dog.fish,drink,river,water,ablue river.We can't swim in the river, and the animals can't drink the water:it is dirty.meat,people,nice people.The people at my school are very kind.cut rubbish. Как прочитать по английски только русскими буквами пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Волк,Волк ин дзе форест. Ай лайк ин дзе форест виз май дог.фиш,дринк,ривер,вотер,аблу ривер. Уи кант свим ин дзе ривер, энд дзе энималс кант дринк дзе вотер:ит ис дёрти.меат,пьюпл,найс пьюпл. Дзе пьюпл ат май скул ар вери кайнд. Кат раббиш