We already ( do ) our homework. ( When, ironing ) " + " " - " " общ ? " " альт? " " разд ? " " спец ? " " ? к подлежащему " Составьте предложения Present Perfect Tense. ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО.
Ответ(ы) на вопрос:
We have already done our homework. Have we have already done our homework? Have we have already done our homework or read a text? We have already done our homework, haven't we? What have we already done? Who has already done the homework?