We already ( do ) our homework.  ( When, ironing )   " + " " - " " общ ? " " альт? " " разд ? " " спец ? " " ? к подлежащему " Составьте предложения Present Perfect Tense.  ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We have already  done  our homework.  Have we have already  done  our homework? Have we have already  done  our homework or read a text? We have already  done  our homework, haven't we? What have we already  done? Who has already  done  the homework?