We are ..... and ..... . ..... pets are smart. They are Friendly and funny. ..... names are Lucky and Bunny.

Гость
Мы ..... и ...... ..... Домашние животные умные. Они дружелюбны и смешно. ..... Имена Лаки и Банни.