What are the corresponding nationalities for these countries?1. Pakistan..............2. Sweden...............3. japan..................4. Shain..................5. Germani.............6. Brazil..................

What are the corresponding nationalities for these countries? 1. Pakistan.............. 2. Sweden............... 3. japan.................. 4. Shain.................. 5. Germani............. 6. Brazil..................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Pakistani 2.Swiss(Swedish) 3.Japanese  4.- прости не знаю 5.German  6.Brazilian