What can you personally do to make your village town  or city a cleaner and greener place to live in.напишите пожалуйста сочинение..)срочно надо)10 предложений..)

What can you personally do to make your village town  or city a cleaner and greener place to live in. напишите пожалуйста сочинение..)срочно надо)10 предложений..)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
даваите быстреее ктото сюда What can you personally do to make your village, town or city a cleaner and greener place to live in?