WHAT CHORES WE HAVE IN OUR FAMILY. Нужно продолжить фразу. In my family we agree on what chores we have around the house.(эту не надо) 1)My parents want me... 2)My parents ask me... 3)They need... 4)They also make... 5)My paren...

WHAT CHORES WE HAVE IN OUR FAMILY. Нужно продолжить фразу. In my family we agree on what chores we have around the house.(эту не надо) 1)My parents want me... 2)My parents ask me... 3)They need... 4)They also make... 5)My parents never...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)give me some money 2)about my mark 3)more love 4)my life better 5)bite me Поход так