What did you do in the morning and in the afternoon? пожалуйста ответьте мне на этот вопрос или меня завтра убьют

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I usually wake up and have breakfast in the morning. And in the afternoon i always read books or watch tv.
Гость
что вы делаете утром и после обеда I have breakfast in the morning, and go to school.and after dinner I do homework and watch TV